niedziela, 2 grudnia 2012

****Jesienno-zimowa pielęgnacja dłoni ;)

Jesień jak i Zima są to pory roku, które bardzo narażają nasze dłonie na wysuszanie, pękanie, co skutkuje również łamliwością paznokci. Aby mieć zdrowe, miękkie i delikatne dłonie w okresie jesienno-zimowym trzeba bardzo dokładnie o nie zadbać. Przedstawiam kilka kremów do rąk, przetestowanych przeze mnie:

Jako pierwszy będzie krem firmy ISANA zakupiony w Rossmannie w promocji za 3,99zł
Pojemność : 100mln
Zapach : delikatny zapach roślin, oraz pomarańczy z mandarynką
Recenzja : Jest lekko wodnisty, rozprowadza się łatwo i dobrze nawilża skórę dłoni. Szybko traci swój zapach, może dlatego, że nie jest on zbyt intensywny. Dobrze się wchłania, nie klei się. Kolor kremu biały
Ocena: 4+/6 - polecam 





Następny jest krem firmy GARNIER do rąk zniszczonych, cena to około 7zł
Pojemność : 100ml
Zapach : intensywny zapach ciężki do określenia, niektórym może nie pasować, dla mnie jest zdecydowanie okej
Recenzja: Gęsta konsystencja, łatwo się rozprowadza, bardzo szybko wchłania, dlatego trzeba szybko rozsmarować na dłoniach. Niewielka ilość starcza na obydwie dłonie. Kolor kremu różowy.
Ocena : 5+/6




Kolejny to krem firmy BIELENDA Beauty Milky, cena około 7zł
Pojemność : 75ml
Zapach : Piękny, delikatny zapach mleczny, przypominający waniliowy budyń. Cudowny, utrzymujący się długo na dłoniach
Recenzja: Luźna konsystencja, ale bardziej gęsty niż ten z Isany. Szybko się wchłania, daje poczucie ochrony dla dłoni, pięknie pachnie i jest przyjemny w stosowaniu. Kolor kremu biały
Ocena : 5+/6




Ostatnia moja propozycja to krem firmy ZIAJA Kokosowa terapia skóry i zmysłów, cena około 5zł
Pojemność : 80ml
Zapach: Cudowny i zmysłowy zapach mleczka kokosowego. Długo utrzymuje się na dłoniach
Recenzja: Luźna konsystencja, troszkę wodnisty. Szybko się wchłania i nadaje miękkość dłoniom, jednak uważam, że nie poradziłby sobie z mega wysuszonymi dłońmi. 
Ocena: 4+/6





Przedstawione kremy stosuję nie pierwszy raz, tak więc potrafię coś o nich powiedzieć, uważam, że najbardziej pomógłby spierzchniętym dłoniom ten z Garniera i Bielendy.

Małe wprowadzenie

Na moim blogu będę przedstawiać wszystko to co związane z modą, urodą i zdrowiem. W miarę możliwości będę zamieszczać recenzje kosmetyków itp.
Nie jestem żadnym znawcą, po prostu interesuję się tym, oraz w przyszłości chcę zostać kosmetyczką.
Jestem szczera i prawdomówna, dlatego moje recenzje będą realne i pomocne.
Zapraszam serdecznie na mojego bloga.